FC Slovan Liberec | Fanoušci | Fanshop

Fanshop

Nový e-shop je k dispozici ZDE!

Stadion U Nisy
hlavní fanshop (vedle recepce) Otevřeno při domácích zápasech a v pracovní dny 8:00 – 11:30 a 12:00 – 15:30. O případných krátkodobých změnách vás informujeme v krátkých zprávách na hlavní stránce našeho webu.
Další prodejní místa
Městské informační centrum, nám. Dr. E. Beneše, Liberec Po-Pá 8:00 – 17:00. So 9:00 – 12:00.
Sächsische Zeitung - Zittau, Neustadt 18 Po-Pá: 10.00 – 17.00.

Kompletní sortiment zboží NIKE i ostatních reklamních předmětů lze zakoupit pouze ve Fanshopu na stadionu U Nisy. Na ostatních prodejních místech i v e-shopu je v prodeji pouze vybrané zboží.

Sleva 20 % na produkty NIKE pro všechny permanentkáře platí až do odvolání, pouze při nákupu ve Fan shopu na stadionu U Nisy. Při nákupu v e-shopu tuto slevu nelze uplatnit.

Platebními kartami lze platit pouze v hlavním fanshopu (vstupenky i na pokladnách). Přijímáme platební karty magnetické, s čipem i bezkontaktní od společností VISA, VISA Electron, Mastercard, Mastercard Elektronic, V PAY, Maestro, JCB, Diners Club INTERNATIONAL, DISCOVER NETWORK.

Přijímáme i poukázky SODEXO PASS - pouze DÁRKOVÝ, FLEXI A RELAX.

 
Fanoušci
Facebook
Twitter
Aktuálně

Generální partner

Hlavní partneři

Generální partner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Hlavní partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Hlavní partner: NIKE

Copyright © 2011-2017 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fcslovanliberec.cz