FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Další bodová ztráta žen Slovanu

neděle 5.11.2017 | Redakce

V souboji o finálovou čtyřku podlehly ženy Slovanu Plzni 0:2. Dostaly rychlý gól, když po několika chybách v našem po přímém kopu, dostaly důraznější plzeňské hráčky balon do naší banky. Pak zaúřadovala opět nepřesná rozhodčí a po obranném zákroku šla hned za červenou pod sprchy Němečková. Naše hráčky to nevzdaly, dostaly se do několika slibných šancí, nastřelily břevno, ale body nevybojovaly.


 
 
 

Ženy odehrají ve Frýdlantě poslední zápas podzimu.

středa 1.11.2017 | Redakce

Tým žen se s podzimní částí 1.ligy rozloučí v zápase s Viktorii Plzeň. Při vyrovnané tabulce , stále hrajeme o čtvrté místo. Po několika zbytečných ztrátách je ale výhra velmi nutná. Zápas zpestří divákům bohatá tombola, výborné grilované klobásy a zcela určitě hlavně pohledný ženský fotbal. Přijďte naše ženy povzbudit

Výkop je v sobotu 4.11. od 10.30hod. na trávě ve Frýdlantě v Čechách


 
 
 

Ze Slovanu odchází legenda fotbalu žen v Liberci

úterý 31.10.2017 | Redakce

Víc jak 25 let byla součástí libereckého fotbalu žen. Hráčka s číslem 5 byla obávaná exekutorka trestných kopů, je nejúspěšnější střelkyní historie libereckého fotbalu, ale na hřišti výborně pomáhala na jakémkoliv postu kde byla zrovna potřeba .


 
 
 

Ženy opět zbytečně ztratily body

pondělí 30.10.2017 | Redakce

V 1. lize žen jely naše ženy pro tři body do Brna Horních Heršpic. I když byly celý zápas lepší a měly mnoho šancí, v góly je nepřetavily a nakonec dostaly vyrovnávací gól v poslední minutě


 
 
 

Ženy nečekaně ztratily body s Duklou

neděle 15.10.2017 | Redakce

Duklačky přijely do Frýdlantu jen bránit a to se jim dařilo. Naše ženy se dlouho nemohly dostat k jejich bráně do šance. Až v druhé půli se obraz naší hry zlepšil, ale přes mnoho šancí se balon do sítě Dukly nedostal.


 
 
 

Se Spartou ženy ostudu naudělaly

neděle 8.10.2017 | Redakce

Za deště ale i slunce odehrál tým žen svůj ligový zápas se Spartou. ne velmi dobře připraveném trávníku ve Frýdlantu v Č. naše holky předvedly sympatický výkon a prohrály po chybách při standartních situacích, které je trápí celou sezónu. dobrý výkon mohly podtrhnout kdyby jim vyšla jedna z několika šancí před brankou soupeře.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Šály-fans Břízky - Euroseal
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec Kalendář Liberecka