FC Slovan Liberec | Hledáme nové redaktory klubového webu!
Menu Další Zavřít Zavřít
13.9.2017

Hledáme nové redaktory klubového webu!

Redakce
Liberec - Máte rádi Slovan Liberec? Máte přehled o fotbalovém dění v České republice? Nečiní vám problémy psát spisovně? Chodíte na Slovan na fotbal a měli byste zájem ho nejen sledovat, ale o něm i psát? Pokud jste na všechny předchozí otázky odpověděli ano, tak jste možná vy právě tím, koho hledáme!


Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
Server www.fcslovanliberec.cz rozšiřuje redakční tým a z toho důvodu hledá redaktora. Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu. Novému členovi redakce www.fcslovanliberec.cz nabízíme přivýdělek v rámci firmy eSports.cz, akreditaci na zápasy Slovanu a ojedinělou příležitost práce v oblíbeném klubu!

Hlavní náplní práce bude redaktorská činnost na klubovém webu související se zápasy všech kategorií týmu FC Slovan Liberec, zejména zpravodajství ze zápasů a rozhovory s hráči.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádu jednotek hodin týdně.

Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na email david.schlegel@esports.cz. Deadline pro zaslání přihlášky je 1. října 2017.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Procentrum ITADECO
Mediální partneři
Liberecká drbna Beat radio