FC Slovan Liberec | U14 PU Liberec-ženy Liberec A-tým 4:6(1:2)
11.12.2016

U14 PU Liberec-ženy Liberec A-tým 4:6(1:2)

Alois Javůrek:"Začali jsme velmi aktivně a i přes nepříjemný terén se snaha o rychlou kombinaci po křídlech vyplácela, bohužel jen pro vytváření šancí. Branka dlouho nepadla zejména díky výborné brankařce. První půle naopak nevyšla vůbec našemu gólmanovi Jeslínkovi, ze třech střel mířicích na bránu, skončili hned dvě za jeho zády. V druhé půli jsme navázali na dobrý výkon v poli a konečně se dařilo i střílet branky, utkání jsme otočili na 3:2 a chlapci se začali nepokrytě bavit o tom kolik branek ještě nasázejí, což byl, dle mého názoru, začátek neúspěchu. Naopak nevstřelili jsme již žádnou (holky si daly pouze vlastence). Soupeř se zatáhl do organizovaného bloku a tvrdě trestal z brejků. V momentě kdy se ženy zaslouženě dostaly opět do vedení, některé hráče zcela zachvátila trudomyslnost a obviňování z neúspěchu všeho kolem jen ne sebe sama. Někteří dokonce odešli před koncem do kabiny, pod průhlednou záminkou sprchování, aniž by sportovně uznali porážku a soupeři poděkovali. Zápas byl pro nás velkou školou pokory, ale tuto lekci chceme odčinit v brzké odvetné konfrontaci se čtvrtým týmem 1. ligy žen."

Jeslínek, - Korda, Kobr, Růžička,Linke - Chládek, Stibor, Papoušek, Kašpar - Plechatý, Vyčítal střídali - Šticha, Strejc, Tomov, Třešňák, Svrček, Vácha, Yerasov

branky:2xVyčítal,Štícha,vl.