FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Liberec - Chrudim 3:2

U 14 MU Liberec-Chrudim 3:2(2:0)

U 14 MU Liberec-Chrudim 3:2(2:0)
12.3.2017 | Lukáš Novotný

Vydřené vítězství nad Chrudimí.

MU, neděle 12.3.2017, 11:45, Nisa UMT
Liberec Liberec
3:2
(2:0)
ChrudimChrudim
Liberec:

Yerasov-Kašpar-Tomov-Soukup-Kobr-Štícha-Stibor-Striženec-Chládek-Papoušek-Plechatý,střídající:Linke,Vácha,Cvrček

branky:Papoušek,Striženec,Štícha


Ohlasy trenérů

Lukáš Novotný:"Utkání dvou rozdílných poločasů.V prvním jsme měli více ze hry a po zásluze šli do vedení.Mohli jsme přidat ještě nějakou branku ze standartní situace, ale nebyli jsme dostatečně přesní v zakončení.Ve druhém poločase jsme nezachytili začátek utkání,soupeř nás dvakrát potrestal.Nakonec o našem vítezství rozhodl hráč Štícha,který se střelecky prosadil v pokutovém území.Výhra je o to cenější,protože předvedená hra hlavně ve druhém poločase nebyla ideální ,vázla nám kombinace,pozdě jsme přistupovali k hráčům soupeře,prohrávali jsme osobní souboje.Několika dobrými zákroky nás podržel brankář Yerasov.Do dálších utkání se musíme zlepšit ve všech řadách.Kdo dnes podal nadstandartní výkon byl hráč Štícha.

Alois Javůrek:"Do letošního prvního mistrovského zápasu jsme vstoupili dobře. Byli jsme agresivní a dobře napadali, nechyběla nám odvaha, z množství standartních situací a územní převahy vzešli však pouze dvě branky. Našimi chybami v rozehrávce se do dvou šancí dostal i soupeř, ale ty zvládl krýt Yerasov. Do druhého poločasu jakoby vlétla úplně jiná odhodlaná Chrudim, role se obrátili, záhy to bylo 2:2 a Yerasov si rozhodně nemohl stěžovat na nudu, chrudimští další branky nepřidali a naopak po několika posunech hráčů na postech jsme se postupem času vraceli zpět do zápasu. Zlepšený výkon na konci druhého poločasu korunoval, dnes výborný, Štícha vítěznou brankou. Poučný zápas se šťastným koncem pro Slovan. "

 

Aktuálně na webu

Související články

Generální partner

Hlavní partneři

Generální partner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Hlavní partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Hlavní partner: NIKE

Copyright © 2011-2017 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fcslovanliberec.cz